Zakup pojazdów

Prawie jak "zakup kontrolowany"

Czy istnieją jeszcze uczciwi sprzedawcy samochodów? Oczywiście, że tak. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie ich znaleźć! A kiedy już wiesz, to zakup samochodu używanego jest przyjemnością.

Jeżeli jednak tego nie wiesz, to skorzystaj z naszej pomocy. Z doświadczenia wiemy, od których sprzedawców zacząć poszukiwania. A jeżeli u nich nie znajdziemy dla Klienta nic ciekawego, to szukamy dalej. Mamy jednak na tyle doświadczenia, żeby wiedzieć, jak odróżnić uczciwego sprzedawcę od "handlarza".

Jak wygląda proces zakupu samochodu z naszą pomocą?

  1. Najpierw rozmawiamy, żeby ustalić, czego potrzebujesz, jakie masz preferencje, co jest dla Ciebie ważne, do czego samochód ma służyć... oraz kilka innych szczegółów. To wszystko po to, żeby możliwie precyzyjnie ustalić, czego mamy szukać.
  2. Robimy rozeznanie wśród naszych sprawdzonych sprzedawców.
  3. Oglądamy i negocjujemy w Twoim imieniu. Bardzo często przy pierwszym lub drugim podejściu udaje się znaleźć właściwy samochód!
  4. W razie potrzeby szukamy wszędzie indziej. Przeglądamy, dzwonimy, wybieramy, oglądamy, negocjujemy... i kupujemy!

Może być też tak, że masz już upatrzony samochód, ale nie chcesz samemu go oglądać. Z przyjemnością pomożemy w oględzinach - zmierzymy grubość powłoki lakierniczej, ocenimy stantechnizny samochodu, przejedziemy się, osłuchamy, opukamy... Sprzedawca zupełnie inaczej rozmawia, jeżeli widzi po drugiej stronie fachowca, który wie, o czym mówi. Dlatego nieskromnie polecamy swoje usługi.

Jeżeli interesuje Cię zakup motocykla - również zapraszamy! Mamy w zespole zapalonych motocyklistów, którzy doskonale znają się na motocyklach. W tym wypadku proces wygląda dokładnie tak samo.

Pomagamy też kupić nowy samochód (również w większej ilości). Niby prosta sprawa, ale czasami okazuje się, że i w tym przypadku przydaje się fachowa pomoc. Okazuje się, że nie w każdym salonie na samochody trzeba tak samo długo czekać. My możemy się zorientować, gdzie kupić nowy samochód taniej, szybciej lub lepiej z jakiegokolwiek powodu. Zajmiemy się również jego transportem pod Twój dom.

Czy kupujemy (lub sprzedajemy) auto czy moto - zawsze jesteśmy po Twojej stronie.

Zajmujemy się również pomocą w sprzedaży pojazdu.