Usługi

Kilka spraw, które załatwiliśmy dla naszych Klientów

To tylko kilka przykładów z naszego życia. Najkrócej mówiąc - potrafimy znaleźć lub zorganizować wszystko, co dotyczy samochodów, motoryzacji i transportu. Dostawców/wykonawców dobieramy z polecenia, bo ani nasi Klienci, ani my nie mamy czasu na "poprawki". Zlecając cokolwiek przez nas,  oszczędzasz swój czas i pieniądze

A Tobie w czym możemy pomóc?

Pamiętaj - wystarczy tylko jeden telefon, a resztą zajmiemy się my!

Jak sprzedać wrak

No właśnie, co zrobić po stłuczce?

Nasz znajomy rozbił sobie samochód. Skutecznie... Dał nam kluczyki, powiedział, gdzie samochód stoi, a my zajęliśmy się resztą. W ciągu kilku dni samochód został sprzedany i to w całkiem dobrej cenie, jak na "rozbitka".

Nie zawsze od razu trzeba sprzedawać samochód. Likwidacja szkody to również dobre zadanie dla nas! Na podstawie upoważnienia przeprowadzimy cały proces, od zgłoszenia, przez wycenę, po naprawę... i wypucowanie samochodu!

Przegląd, drobna naprawa i czyszczenie samochodu.

Zgłosił się do nas Klient, który niemal nieustannie jeździ swoim samochodem, ale nie ma czasu się nim zająć. Poprosił o "ogarnięcie" przeglądu, naprawę centralnego zamka (bo nie chciał się otwierać z pilota) oraz umycie i odkurzenie samochodu... gdyż nieco zapuszczony był. Aha, jeden problem - Klient w tym czasie musi się przemieszczać.

Taki problem to nie problem. Podstawiliśmy samochód zastępczy pod biuro Klienta, zajęliśmy się jego samochodem i odstawiliśmy we wskazane miejsce. Klientowi, jak zwykle, wystarczył jeden telefon do Brokera Floty!

Myjnia door-to-door Warszawa

Codzienna obsługa samochodów to dla nas nic wielkiego. Jeden z Klientów (sieć sklepów odzieżowych) powiedział, że najbardziej zależy mu na firmie, która myje samochody tak, żeby było widać, że były umyte...

Mówisz i masz: raz na tydzień organizujemy kompletne mycie samochodów w firmie Klienta. Z odbiorem brudnych i podstawieniem czystych samochodów pod same drzwi.

 

Samochód zastępczy z OC sprawcy cała Polska

Naszymi dobrymi Klintami są warsztaty samochodowe. W któryś piątek zadzwonił pan Robert, właściciel jednego z warsztatów, z prośbą, żeby wynająć samochód zastępczy dla jego Klienta. Po 40 minutach samochód został podstawiony. Godzinę później powtórka z rozrywki. I tym razem już po godzinie Klient był w drodze na wakacje wynajętym przez nas samochodem.

Czy potrzebny jest wynajem samochodu z OC sprawcy, czy po prostu samochód zastępczy na czas naprawy, jak zwykle wystarczy jeden telefon do nas.

Krótko mówiąc: Broker Floty - zdejmij sobie samochód z głowy!

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa, Trójmiasto, Poznań, Kraków i cała Polska

Nasz Klient, który zajmuje się obsługą konferencji, potrzebował w tym samym terminie trzech samochodów dostawczych. Jednak nie każda wypożyczalnia samochodów dostawczych ma akurat tyle dostepnych pojazdów.

Jak zawsze, wystarczył jeden telefon do nas. W ciągu godziny Klient otrzymał potwierdzenie trzech rezerwacji. Każdy samochód wynajęliśmy z innej wypożyczalni, ale klient i tak na wszystko dostał jedną fakturę. Po co komplikować sobie życie, jak można zadzwonić do Brokera Floty?

Ustawienie zbieżności... a może coś innego?

Pani Ania poprosiła, żeby zabrać jej samochód na ustawienie zbieżności. Czy na pewno?

Zabraliśmy samochód o 9:00 spod jej biura, potem diagnoza, wyważenie opon, ale nic nie pomogło. Ponowna diagnoza w innym warsztacie - konieczna wymiana przegubu! Ale taki problem to nie problem. Samochód został w serwisie na naprawę i tuż przed 17:00 udało się go odstawić pod biuro.

Na tym polega nasza obsługa - Klientka nie musiała dezorganizować sobie całego dnia tylko po to, żeby jeździć po warsztatach. Wystarczyło, że dała nam kluczyki, a resztą zajęliśmy się my!

Broker Floty - zdejmij sobie samochód z głowy!

Likwidacja szkody - bezstresowo

Każdemu zdarzyła się pewnie mniejsza lub większa "przycierka".

Pani Ewie też. Zgłosiła sprawę do ubezpieczyciela, ale nie wiedziała, co dalej. Wziąć gotówkę czy naprawić bezgotówkowo? Lepsza będzie naprawa panelowa czy zwykłe "klepanie" błotnika? Jakie dokumenty będą jeszcze potrzebne do likwidacji szkody? Na te i inne pytania potrafimy odpowiedzieć. I zająć się likwiadacją szkody. Po oględzinach w 3 warsztatach zdecydowaliśmy, jaką formę naprawy i rozliczenia najlepiej będzie w tym wypadku wybrać. Klientka nie musi się tym zajmować, a pewnie jeszcze zostanie jej parę złotych w kieszeni.

Broker Floty - zdejmij sobie samochód z głowy!