O nas

Kto za tym stoi?

Jak wykorzystać swoją pasję w pracy? Znaleźć wspólnika, który tę pasję dzieli i otworzyć razem firmę, a potem czerpać z tego przyjemność, z pożytkiem dla Klientów.

Można powiedzieć, że cały zespół Brokera Floty ma "korbę" na punkcie motoryzacji. Każdy z nas w trochę inny sposób, ale jedno nas łączy - kochamy wszystko, co ma koła i silnik.

A skąd pomysł na to, co robimy? Zauważyliśmy, że mamy już na tyle dużą sieć znajomych, że co rusz ktoś nas pytał: gdzie naprawić skrzynię biegów? gdzie znaleźć dobrego lakiernika? która myjnia jest najlepsza? jak szybko i tanio wynająć samochód w Warszawie?, itd. Okazało się, że znamy odpowiedź na większość z tych pytań. A jak nie znamy, to wiemy, gdzie szukać. I tak powstał Broker Floty. Po prostu zdejmujemy samochód z głowy!

Na naszych usługach korzystają wszyscy:

  • Klienci - bo oszczędzają czas, który normalnie straciliby szukająć najlepszej oferty

  • nasi dostawcy/wykonawcy - bo polecamy ich naszym klientom, a jednocześnie ułatwiamy kontakt na linii Wykonawca-Klient, co przyspiesza realizację usług

  • i my również, bo mamy zadowolonych Klientów, którzy polecają nas innym - a to jest dla nas najlepsza nagroda!

 

Chcemy, żeby Klienci wracali do nas z każdą potrzebą związaną z motoryzacją. Co ważne, wynagrodzenie otrzymujemy jedynie za rezultaty, jakie uda nam się wspólnie wypracować.

Należymy do inicjatywy POLSKI ŚLAD wspierającej i promującej polskie przedsiębiorstwa.

 

Aha, kim jesteśmy "my"?

 

Przemek - uwielbia motoryzację w każdej postaci (wszystko co ma koła i nie tylko). Ma "korbę" na punkcie czystości - jego motto to "pokaż mi swój samochód, a powiem Ci, kim jesteś". Lubi porządek, kładzie duży nacisk na procesy wewnątrz organizacji i nie tylko. Dzięki temu nasza firma działa! Ponadto bardzo ceni sobie kontakt z ludźmi, co przejawia się w olbrzymich zasobach empatii.

 

Jerzy - uwielbia samochody, ale zdecydowanie od strony kierowcy. Zna branżę motoryzacyjną od środka. A co najważniejsze - dba o każdy szczegół techniczny przygotowywanej wyceny, żeby Klienci faktycznie oszczędzali dzięki nam czas i pieniądze. Prywatnie lubi uczyć się (i używać) języków obcych oraz jeść dowolną ilość dobrej czekolady. Dowolną. W każdej postaci. Czekoladowe samochody tym bardziej :)